Pokemon GO – Niantic usuwa legendarne stworki z gry

Aplikacje

Pokemon Go

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Niantic Labs, producent bardzo popularnej aplikacji – Pokemon GO ogłosił, że z gry zostanie usunięty każdy legendarny pokemon i nastąpi to na wszystkich kontach. W wydanym oświadczeniu firma twierdzi, że tego typu potworki zostały wydane przez pomyłkę.

 

Niedawno zauważyliśmy, że kilka rzadkich stworów pojawiło się na pewnych kontach, na których nie powinno ich być. Aby zachować integralność gry i sprawiedliwość rozgrywki naprawiamy sytuację i usuwamy legendarne pokemony z kont ich trenerów.

 

Co ciekawe, publiczne oświadczenie Niantic, w sprawie usunięcia wszelkich nietypowych potworków ze wszystkich kont rzuca światło na doniesienia w sprawie osób, które je otrzymały.

 

red_articuno_po-e1470145578952

 

W ciągu kilku ostatnich dni pojawiły się kontrowersje na temat tych bardzo rzadkich stworków. Jeden z użytkowników, o nicku Kaitcovey dostał rzekomo od Niantic pewnego niespotykanego pokemona (Articuno) po tym, jak skontaktował się z deweloperem w sprawie błędu w grze, jako rekompensatę za problemy spowodowane usterką w grze. Teraz wiadomo, że uzyskał tego stworka legalnie i nie było to żadne modyfikowanie gry, fotomontaż, hakerstwo czy inna praktyka. Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że legendarne pokemony były rzeczywiście wprowadzone przez Niantic. Niestety, osoby je posiadające nie będą już dłużej mogły się nimi cieszyć.

 

Społeczność ludzi grających w Pokemon GO nadal przyzwyczaja się do najnowszej aktualizacji, która usuwa system śledzenia pokemonów poprzez odciski łap, a także wprowadza dziwny błąd, który podmienia stworki po złapaniu ich w Poke Ball.

 

źródło: IGN

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x