moto-z-play-800x420-752x420

 

Jednym z najbardziej wiarygodnych sygnałów o rychłej premierze najnowszego urządzenia od Lenovo jest pojawienie się go na stronie TENNA (chiński odpowiednik amerykańskiego FCC zajmującego się certyfikowaniem telefonów przed wprowadzeniem na rynek). Wydaje się, że kolejny smartfon z rodziny Moto Z zostanie zaprezentowany oficjalnie już niebawem. W Chinach telefon otrzyma najprawdopodobniej nazwę Moto X Play (2016). W TENAA urządzenie pojawia się pod nazwą kodową XT1635.

 

Ponownie możemy zobaczyć zdjęcia urządzenia. Będzie możliwość korzystania z Moto Mods. Z przodu pojawi się dioda doświetlająca zdjęcia z przedniej kamery. Smartfon wygląda według mnie ekstremalnie brzydko zarówno na froncie, jak i z tyłu (zresztą tak samo, jak inne tegoroczne telefony z tej serii).

 

 

Przypuszczalna specyfikacja to procesor Qualcomm Snapdragon 625, 3 GB RAM-u, 64 GB pamięci wewnętrznej. Ekran będzie miał przekątną 5,5 cala oraz rozdzielczość 1080p (Full HD). Z przodu smartfon wyposażony zostanie w aparat 5 MPx, a z tyłu – 16 MPx. Wiemy już prawie wszystko odnośnie specyfikacji. Nadal jednak nie znamy daty premiery oraz cen detalicznych w momencie pojawienia się tej słuchawki na rynku. Oczywiście urządzenie okaże się na pewno tańsze niż Moto Z oraz Moto Z Force. To nie ulega wątpliwości.

 

źródło: TENAA

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl