One Plus 3 smartfon sprzedaż

 

OnePlus zawiesi sprzedawanie za pomocą witryny swojego flagowego smartfona w całej Europie oraz w Hong Kongu. Od 9 sierpnia do 12 września nie będzie możliwości kupienia telefonu na stronie internetowej firmy. Na liście krajów, w których sprzedaż zostanie zawieszona znajdują się: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy. Estonia, Francja, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, a także, jak już wspomniałem, Hong Kong.

 

Po sukcesie poprzednich smartfonów – OnePlus One oraz OnePlus Two, firma przestała prowadzić system zaproszeń, który był krytykowany przez klientów. Przedsiębiorstwo jednak znów ma kłopot z odpowiednim wyposażeniem magazynów i zapasy powoli przestają starczać dla wszystkich chętnych. Jeśli chcesz mieć swojego OnePlus szybciej, to musisz się spieszyć. Masz na to nieco ponad 5 dni. Dopiero 13 września znowu będzie możliwość zakupu urządzenia przez internet. Chińczycy oferują również powiadomienie o dostępności tego modelu, kiedy tylko sprzedaż zostanie wznowiona.

 

Firma zapewnia, że pracuje ciężko nad większą dostępnością ich produktów i obiecuje coraz lepiej spełniać oczekiwania użytkowników. Czy im się to uda? Zobaczymy. Aktualnie w OnePlus nadal trwają problemy związane z niewystarczającymi zasobami jakichkolwiek produkowanych przez nich smartfonów.

 

źródło: OnePlus

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl