Szybsze i płynniejsze odtwarzanie wideo w Chrome!

Aplikacje

Chrome szybsze odtwarzanie wideo

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Google Chrome, jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych na świecie, ma też androidową wersję cieszącą się ogromną ilością użytkowników korzystających z niej każdego dnia. Jest ona chwalona za prostotę i szybkość, jak również łatwość synchronizacji z wersją komputerową. Aplikacja nie tylko otrzymuje co rusz poprawki zabezpieczeń, ale także jest cały czas rozwijana i ulepszana pod innymi względami.

 

Co tydzień kolejne miliardy godzin ruchomego obrazu zostają odtworzone przez użytkowników poprzez portale takie jak Facebook, YouTube i tak dalej. Wiele z tych odtworzeń ma miejsce z urządzeń przenośnych. Wraz z najnowszą wersją przeglądarki od firmy z Mountain View mobilne odtwarzanie filmów będzie jeszcze szybsze i zużyje mniej baterii.

 

 

Wraz z aktualizacją o numerze 52 dla Androidowej wersji przeglądarki Chrome, oglądanie wideo będzie bardziej zoptymalizowane pod względem komfortu, płynności i energooszczędności. Dodatkowo odtwarzanie filmów będzie współpracowało opcjonalnie z funkcją oszczędzania danych, która już od dawna jest dostępna w przeglądarce od Google’a. Pojawi się możliwość zaoszczędzenia aż 50% danych pakietowych kosztem nieco gorszej jakości wideo.

 

Zmiany będą najbardziej widoczne w trakcie oglądania krótkich filmików korzystających z HTML5. Dajcie znać, czy dostaliście już najnowszą aktualizację i czy optymalizacje są naprawdę widoczne.

 

Pobierz Chrome w Sklepie Play

Pobierz Chrome z APKMirror

 

źródło: Google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x