Samsung Gear S3 będzie stworzony specjalnie dla osób prowadzących aktywny tryb życia

Newsy

gear-s2-bezel

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Według przecieków, smartwatch Samsunga o nazwie Gear S3 ma zostać oficjalnie zaprezentowany na targach IFA 2016 we wrześniu. Już teraz mamy informacje o tym, co zaoferuje ten inteligentny zegarek. Pojawi się m.in. wysokościomierz, barometr, prędkościomierz oraz GPS.

 

Wysokościomierz w Gear S3 będzie stale mierzyć wysokość i pokazywać ją w metrach lub milach na wyświetlaczu. Użytkownicy będą mogli także w prosty sposób skalibrować wysokościomierz pod warunkiem, że smartwatch podłączymy do internetu i zostaną włączone usługi lokalizacyjne.

 

Barometr zajmie się mierzeniem ciśnienia atmosferycznego, które jest przydatne do tworzenia prognoz pogody czy ustalania wysokości. Odczyty będą wyświetlane na Gear S3 w hektopaskalach. Znajdzie się tam również wskaźnik aktualnych warunków atmosferycznych czy prognoza pogody offline. Osoby korzystające z tego inteligentnego zegarka będą również mogły ręcznie skalibrować barometr. Kiedy zaczną zbliżać się niekorzystne warunki pogodowe, smartwatch ostrzeże użytkowników o tym fakcie.

 

Kolejną funkcją najnowszego Geara zostanie prędkościomierz. Jak sama nazwa wskazuje, zajmie się on mierzeniem aktualnej prędkości, jak również średniej prędkości, odległości, a także czasu. Wbudowany GPS będzie kluczowy, aby ta opcja mogła działać. Dodatkowo pojawią się statystyki o ostatnich trasach z datami, godzinami oraz informacjami o prędkości. Jeśli usługi lokalizacyjne zostaną wyłączone na połączonym urządzeniu lub smartwatchu to funkcja ta przestanie działać.

 

Samsung Gear S3 skierowany zostanie głównie w stronę osób prowadzących aktywny tryb życia. Funkcje, które będzie zawierał, przydadzą się m.in. podczas uprawiania sportów ekstremalnych, we wspinaczce, spadochroniarstwie, surfingu czy nawet rajdach. Najnowszy inteligentny zegarek od koreańskiej firmy zostanie nazwany najprawdopodobniej Gear S3 Frontier, co sugeruje, że otrzymamy urządzenie dla osób, które chcą przekraczać granice.

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x