ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Zobacz prezentację Samsunga Galaxy Note 7 w 360 stopniach i jego najnowsze zdjęcia

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
galaxy note 7 dol

Pamiętacie prezentację Samsunga Galaxy S7 podczas tegorocznych targów MWC? Dla mnie była to jedna z najlepiej przygotowanych konferencji, zwłaszcza pod względem niezapomnianych wrażeń, gdyż konkurencja, cóż, nie przyłożyła się do stworzenia widowiska. Jutro czeka nas oficjalne ukazanie kolejnego modelu Samsunga, tym razem z linii Galaxy Note. Sprawdźcie, jak uczestniczyć w pokazie bez wychodzenia z domu!

Na uczestników konferencji Samsunga podczas Mobile World Congress 2016 czekały gogle Gear VR. Aby w pełni uczestniczyć w prezentacji, należało je ubrać. Taki sposób przedstawienia najnowszego flagowca był strzałem w dziesiątkę. Nie martwcie się jednak, że coś może i teraz Was ominąć, bo akurat o tej godzinie nie możecie być w Nowym Jorku.

Pierwsza możliwość to zajrzenie na oficjalny kanał YouTube, na którym odbędzie się transmisja na żywo. Druga z opcji to strona Samsunga i wybranie 360 live stream. Największa frajda spotka posiadaczy gogli Gear VR, gdyż pobierając aplikację Unpacked 360 View z pełną parą wejdą w samsungowy świat. Prezentacja odbędzie się o godzinie 17.

Do Sieci trafiły również zdjęcia przedstawiające złotą odsłonę Samsunga Galaxy Note 7. Muszę przyznać, że smartfon wpadł w moje gusta. Duży, zaokrąglony i, mimo takiego samego nudnego designu, wciąż cieszący oko. I posiada taki super rysik!

źródło: Android Authority, bbs.ruilweb.com

Sprawdź najnowsze wpisy