note-8

Modele z serii Galaxy Note to nie tylko smartfony z dobrą specyfikacją techniczną i dużym ekranem. To w dużej mierze rysik, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykorzystać potencjał oferowany przez Samsunga i efektywniej wykonywać swoją pracę. Kupujący zatem przywiązują dużą wagę do S Pena, a ten znajdujący się w Galaxy Note 7 nie powinien ich zawieść.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

 

Premiera Samsunga Galaxy Note 7 już jutro. Dzisiaj natomiast możemy dowiedzieć się czegoś nowego o właściwościach S Pena. Samsung po raz kolejny rozszerzył jego możliwości. Tym razem rysik został wzbogacony o trzy funkcje, które, wydaje się, powinny być już od dawna, lecz i teraz niezmiernie się przydadzą. Pierwsza z nich to Translate, co jak się łatwo domyślić oznacza tłumaczenie danych wyrazów – wystarczy zaznaczyć je rysikiem i resztę działania pozostawić aplikacji. Szybko i prosto, bez potrzeby google’owania.

 

Drugą nowością jest Magnify. Powiększenie uruchomi się w momencie, kiedy przytrzymamy S Pen nad interesującym nas obszarem. Ot, cała magia. I w końcu trzecia opcja, Glance, pozwala na szybsze i łatwiejsze przełączanie się pomiędzy otwartymi aplikacjami.

 

 

Pozostaje jeszcze do wyjaśnienia kwestia działania rysika pod wodą. Czy będzie można go wyjąć z urządzenia? Jeśli tak, to w jakim zakresie będzie działać? No i, najważniejsze, z jakim efektem zakończy się takie mazanie po ekranie? Na te pytania już jutro Samsung powinien dać nam odpowiedź.

 

źródło: Phone Arena
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.