letnie igrzyska olimpijskie rio de janeiro google

 

Z okazji wielkich imprez sportowych wiele firm przygotowuje specjalne promocje, produkty, a wręcz skupia wokół nich cały swój marketing. Nie inaczej jest z nadchodzącymi Igrzyskami Olimpijskimi, które odbędą się w Rio de Janeiro. Tak oto Samsung przedstawił specjalną odmianę Galaxy S7, a Google ułatwia nam zdobywanie informacji.

 

Podobne możliwości mieliśmy podczas minionego Euro 2016, ale tym razem Amerykanie poszli o krok dalej. Tak oto przygotowano oczywiście specjalne aplety w wyszukiwarce, które wyświetlają nam wiele informacji na temat „Rio 2016” – pod taką właśnie frazą znajdziemy wszystkie wiadomości, na które składają się pełny terminarz, wszyscy zawodnicy, informacje o stadionach i wiele, wiele więcej. Oczywiście możemy uszczuplić poszukiwania dodając do powyższej frazy chociażby nazwisko zawodnika, aby uzyskać informacje tylko o nim – wszystko wyświetlone w specjalny sposób. Jednak to nie wszystko, co przygotowało Google. Dodatkowo w ponad 30 krajach będzie można poznać program TV pokrywający się z poszczególnymi konkurencjami, ale również na YouTubie pojawią się specjalne skróty.

 

Na deser w mapach Google można zwiedzić wiele miejsc w Rio, w tym także stadiony. W takim razie jeśli chcecie śledzić na bieżąco tegoroczne Letnie Igrzyska Olimpijskie to z pewnością propozycja Amerykanów Was ucieszy.

 

 

źródło: googleblog

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.