LG-V10-6854

 

Doskonale wiemy kiedy oficjalnie ujrzymy finalną wersję Androida Nougat. Evan Blass zdradził nam termin premiery i podobnie jak stosunkowo wcześnie Google przedstawiło samą zapowiedź systemu wraz z wersją deweloperską tak i teraz Amerykanie nie chcą zwlekać z aktualizacją swoich urządzeń.

 

Tak oto Android 7.0 Nougat najprawdopodobniej pojawi się na Nexusach razem z paczką zabezpieczeń za kilka dni, 5 sierpnia. Jednak kiedy inne smartfony również będą mogły pochwalić się tym systemem? Wiele mówiło się, że to Samsung Galaxy Note7 zostanie jednym z pierwszych urządzeń, które będzie mogło pochwalić się najnowszym oprogramowaniem od Google. Jednak termin premiery wskazuje, że tak się nie stanie. Mimo wszystko to wciąż Koreańczycy chcą być tymi pierwszymi. W tym wypadku to LG zdradziło tajemnicę, że V20 ujrzymy od razu z Androidem Nougat. Oczywiście możemy spodziewać się, że następca V10 wciąż będzie stawiał na multimedia, ale jeszcze nie znamy żadnych szczegółów czy ten smartfon również będzie mógł pochwalić się różnymi ciekawostkami jak miało to miejsce właśnie z prekursorem czy też tegorocznym, flagowym modelem w postaci G5.

 

Mimo wszystko eksperymenty w przypadku V20 nikogo nie powinny dziwić tak jak w przypadku serii G. W takim razie kiedy ujrzymy nowy model od LG z najwyższej półki? We wrześniu. To również oficjalna wiadomość, a my możemy spodziewać się, że będą to targi IFA.

 

 

źródło: Droid-life

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.