Akymen-Hololens-9

Smartfony na rynku stają się z wolna bliźniakami. Podobne z wyglądu, identyczne pod względem specyfikacji technicznej, odróżniające się ceną i pochodzeniem. Wybór urządzenia na kolejne lata nie jest zatem prostym zadaniem. Może uciec od Androida w stronę iOS? Może skusić się na Lumię? A może po prostu dorwać kombajn? Oto Akyumen Holofone Phablet!

 

Z czym mamy do czynienia? Holofone Phablet to smartfon, który łączy w sobie wiele opcji. Pierwszą z nich jest zwyczajne urządzenie z Androidem Lollipop, druga oferuje pracę na pełnoprawnym Windowsie 10, jaki znamy z komputerów. Trzecia możliwość to projekcja obrazu w rozdzielczości 720p do 100 cali. Bo kto by chciał pracować na „okienkach” na 7-calowym ekranie 1080p?

 

 

No dobrze, poznaliśmy już część specyfikacji Holofone Phablet. Jednak co urządzenie może nam jeszcze zaoferować? Producent umieścił w nim procesor Intel Cherry Trail 8300, 4 GB RAM, 128 GB pamięci wewnętrznej, 13-megapikselowy aparat główny oraz 5-megapikselową kamerkę selfie. Również i tutaj nie wygląda to najgorzej, prawda? Nieciekawie robi się natomiast po spojrzeniu na pojemność akumulatora, gdyż ta w Akyumen Holofone Phablet wynosi 2910 3500 mAh. To bardzo mało zważywszy, że dostajemy dwa systemy operacyjne oraz projektor HD.

 

Ile kosztuje? Ceny zaczynają się 0d 650 dolarów za podstawową wersję. Najbogatsza kosztuje 950 dolarów. Jest również opcja „Education”, która została wyceniona na 600 dolarów. Z pełną ofertą produktu możecie się zapoznać tutaj.

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.