waze child reminder beta aktualizacja dziecko w samochodzie

Zacznijmy od tego czym jest Waze? Zapewne zawodowym kierowcom nie jest to obca aplikacja, choć znając nasz rynek to wolą korzystać z Yanosika. Tak, właśnie o to chodzi w tej aplikacji, czyli informowanie użytkowników przez społeczność o wszelkiego rodzaju wypadkach i innych zdarzeniach drogowych tym samym tworząc alternatywne trasy.

 

Waze na polskim rynku nie jest popularny tak samo jak wspomniany Yanosik, ale nie można powiedzieć, że to jest martwa aplikacja. Mimo wszystko autorzy zdecydowali się skorzystać z niedawno wprowadzonej możliwości przez Google, która pozwala na oferowanie w sklepie Play testowych wersji programów. Tak oto w Waze Beta pojawiła się nowa funkcja. Po dojechaniu do celu naszym oczom ukaże się komunikat „Child reminder” z odpowiednim tekstem zaproponowanym wcześniej przez nas. Głównym rynkiem zbytu tego programu są oczywiście Stany Zjednoczone, w których problem zostawiania dzieci w samochodzie w słoneczne dni jest powszechny, ale także zdarzają się podobne przypadki w naszym kraju.

 

Tym samym jeśli obawiacie się, że pewnego razu zapomnicie, że jedzie z Wami dziecko w samochodzie to Waze nie pozwoli Wam nieświadomie zostawić go na tylnym siedzeniu. Zainteresowani oczywiście mogą pobrać tę aplikację ze sklepu Play za darmo: Klik!

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.