1469800623-3741

Android 7.0 Nougat nie został jeszcze wydany w finalnej wersji. Użytkownicy Nexusów mogą się jednak cieszyć z Developer Preview 5, która jest ostateczną odsłoną systemu tuż przed oficjalną premierą. Jednakże Internet jest pełen niespodzianek, a dzięki sprytnym użytkownikom możemy je poznać. Tak też jest właśnie z Androidem 7.0 Nougat w wersji beta dla… Huawei!

 

Użytkownicy z forum xda-developers odnaleźli linki do Androida 7.0 Nougat beta dla Huawei P9. Co ciekawe, jest to OTA, więc za wyciekiem do Sieci może stać, któryś z pracowników Huawei. Niemniej, system ten można swobodnie pobrać i zainstalować na własnym smartfonie. Dane nie zostaną usunięte. Spotkamy się za to z nową, zapowiadaną już od jakiegoś czasu nakładką EMUI 5.0. Sam Android 7.0 Nougat dla Huawei P9 ma zoptymalizować pracę urządzenia i zapewnić jego dłuższe działanie na jednym ładowaniu.

 

 

Instrukcję instalacji oraz pełną listę zmian znajdziecie tutaj. Kiedy pojawi się pełna wersja nowego Androida dla flagowego modelu Huawei jeszcze nie wiadomo. Jak na razie możecie jednak zobaczyć wideo z działaniem Androida 7.0 Nougat w wersji beta.

 

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.