ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Lenovo Moto Z Play na zdjęciach

Autor: Eliasz Szykowny Kategoria: Newsy
Moto_X_Style_Colors_Back_Lifestyle1

Dzisiaj pojawiły się rzekome zdjęcia niezapowiedzianej jeszcze oficjalnie Moto Z Play od Lenovo. Oczekuje się, że ten model będzie najtańszym z tegorocznej serii Moto Z i jednocześnie następcą zeszłorocznego telefonu Lenovo Moto X Play. Wcześniej pojawiały się informacje, że ten smartfon będzie rzekomo posiadał gniazdko słuchawkowe 3,5 mm, w przeciwieństwie do innych modeli z serii.

Lenovo Moto Z Play będzie młodszym bratem Moto Z i Z Force. W Chinach ma być nazywana Moto X Play (2016). Na zdjęciach widać nowy interfejs Lenovo One UI, który będzie przeznaczony tylko na telefony, które wejdą na chiński rynek. Gdzie indziej otrzymamy w urządzeniu wygląd podobny do czystego” Androida tak jak zawsze. Podobno telefon „Moto Vector” (bo taka jest ponoć nazwa kodowa omawianego urządzenia) oprócz wejścia słuchawkowego będzie zawierał również USB-C. Z przodu ma się rzekomo pojawić lampa doświetlająca, która jest widoczna na poniższych fotografiach.

Smartfon będzie najprawdopodobniej wykonany z nieco gorszego tworzywa niż jego lepsze warianty. Moto Z Play (XT1635) ma mieć 5,5-calowy wyświetlacz Full HD (1080 x 1920 px). W środku będzie się prawdopodobnie znajdował procesor ze średniej półki – Snapdragon 625. Procesor graficzny zastosowany w tym telefonie to Adreno 506. Wewnątrz znajduje się także 3 GB ramu i 32 GB pamięci wewnętrznej. Z przodu znajdzie się kamera 5 MPx, a z tyłu – 16 MPx. Na start otrzymamy system Android 6.0.1 Marshmallow. Nadal nie wiadomo, kiedy urządzenie zostanie zaprezentowane i pojawi się na rynku.

źródło: Google+/HelloMotoHK

Sprawdź najnowsze wpisy