Prototyp Note’a 7 na filmie, niestety nie zobaczymy go w takim wydaniu w sklepach

Adam Lulek Newsy 2016-07-28

galaxynote7morecolorsfront-630x304

 
Samsung Galaxy S7 i S7 Edge to nie jedyne flagowce jakie koreański producent szykuje na ten rok. Już 2 sierpnia światło dzienne ujrzy Galaxy Note 7, kolejny phablet z rysikiem. Seria telefonów ze stylusem cieszy się na całym świecie dużą popularnością, szczególnie wśród osób, które cenią sobie taki dodatek. Wielu potencjalnych użytkowników ma nadzieje, że tegoroczny Note zostanie także wydany w Europie.
 
Od jakiegoś czasu w Internecie pojawiają się informacje, że Samsung zaprezentuje najnowszy phablet tylko w jednej wersji – z zagiętym ekranem. Wielu fanów jest zawiedzionych tym faktem. Potencjalni klienci obawiają się, że nowy Note będzie niewygodnie leżał w dłoni… Co prawda mówiło się, iż firma testowała kilka wariantów, jednak ostatecznie zdecydowała się na ten z lekko zaokrąglonym wyświetlaczem. Jeżeli zastanawiacie się jednak jak mogła wyglądać „normalna opcja” Note’a, to możecie zobaczyć ją na poniższym filmie.
 


 
Przypomnę, że możliwe parametry Galaxy Note 7 to: 5,7-calowy ekran, procesor Exynos 8890, 4 GB RAM, aparat 12,2 MPx z tyłu oraz 5 MPx z przodu, skaner linii papilarnych oraz tęczówki oka, no i oczywiście rysik.
 
źródło: androidheadlines


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x