n7

 

Koreański oddział Samsung Mobile opublikował wczoraj pierwszą oficjalną zapowiedź wideo najnowszego flagowca. Urządzenie zostanie zaprezentowane w dniu 2 sierpnia bieżącego roku, co zostało już oficjalnie potwierdzone przez Samsunga. Już wcześniej wyciekła specyfikacja, nowe funkcje i zdjęcia bryły urządzenia, a także interfejsu. O nadchodzącym smartfonie wiemy już praktycznie wszystko. Teraz po raz pierwszy możemy zobaczyć oficjalną zapowiedź niektórych funkcji, które zostały zasugerowane na filmie opublikowanym na portalu YouTube. Reklama nie pokazuje urządzenia w całej okazałości, a jedynie zawiera sugestie różnych cech „notatnika” od koreańskiej firmy.

 

 

Na początku ukazany jest odcisk palca i wzór jako sposoby odblokowania ekranu. To najprawdopodobniej sugeruje wprowadzenie dodatkowej metody odblokowania za pomocą skanera tęczówki oka. Dalej widzimy jasno oświetloną twarz kobiety. To oznacza najpewniej, że aparat przedni w Samsungu Galaxy Note 7 będzie jeszcze lepszy niż w poprzednikach. Umożliwi robienie dobrych zdjęć w słabym oświetleniu z pomocą lepszej przysłony. Może to także oznaczać, że w trakcie robienia selfie nasza twarz zostanie doświetlona za pomocą ekranu telefonu. Potem pojawia się znak drogowy, który pokazuje, że będziemy mieli do czynienia z urządzeniem o zakrzywionych krawędziach wyświetlacza na dwa boki. Następnie pojawiają się sugestie na temat nowych funkcji rysika S Pen, który ma być jeszcze lepszy w nadchodzącym telefonie od koreańskiej firmy. Kolejne ujęcia z zanurzonymi w wodzie „retro-telefonami” pokazują nam przesłanki o wodoszczelności najnowszego flagowca od Samsunga. Na koniec pojawia się potwierdzenie, że kolejny Note nie będzie nosił numeru 6, a inny.

 

O wszystkich wymienionych powyżej kwestiach mieliśmy już okazję pisać na łamach portalu. Oficjalna reklama Samsunga potwierdza tylko wszelkie plotki i przecieki na temat tegorocznego „notka”.

 

źródło: YouTube/SamsungMobileKorea

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl