iPhone miliard

 

Mimo pojawiających się zewsząd informacji o tym, że firma z Cupertino notuje największe od lat spadki zysków, Apple pochwaliło się, że sprzedało już ponad 1 000 000 000 smartfonów z jabłkiem na obudowie. Ten wynik został osiągnięty w czasie mniejszym niż 10 lat. Informacja pochodzi od nikogo innego jak CEO Apple’a – Tima Cooka, który ogłosił to podczas spotkania pracowników w Cupertino.

 

iPhone stał się jednym z najważniejszych, zmieniających świat i udanych produktów w historii. W ubiegłym tygodniu osiągnęliśmy kolejny sukces, kiedy sprzedaliśmy miliardową sztukę iPhone’a. Nie zatrzymamy się jednak w tym miejscu i będziemy nadal tworzyć produkty, które czynią różnicę.

 

iPhone 7

 

Cook, jak widać, zapowiada dalszy rozwój i sukcesy Apple’a na polu technologii mobilnych. Niebawem poznamy kolejnego flagowca od amerykanów – iPhone 7. Telefon będzie najprawdopodobniej dostępny w trzech wariantach – 7, 7 Plus oraz 7 Pro. Czy kalifornijska korporacja zdoła przekonać użytkowników korzystających z Androida do ich najnowszych smartfonów? W mojej opinii nie, ponieważ smartfony „z jabłkiem” nadal posiadają pewne ograniczenia względem systemu z zielonym robotem w logo (m.in. brak normalnej obsługi wszelkich plików, niemożliwość wysyłania treści przez bluetooth pomiędzy urządzeniami, brak możliwości personalizacji). Nie odstrasza to jednak fanów Apple’a i nadal korzystają oni z rozwiązań amerykańskiej firmy, chwaląc bezpieczeństwo ich urządzeń mobilnych, zoptymalizowany interfejs i terminowe aktualizacje.

 

źródło: Apple

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl