youtube aktualizacja glowna polecane lifting wyglad

 

Czy jakakolwiek nowość od YouTube’a została przyjęta pozytywnie przez społeczność? Każdy nowy design to fala krytyki w stronę tej platformy, ale także różne nowości typu YouTube Red nie przypadają do gustu potencjalnym odbiorcom. Jednak teraz będzie inaczej.

 

Teoretycznie, bo tak naprawdę to YouTube już dawno powinno wprowadzić nowy system komentarzy do swojej aplikacji na Androida. Co się zmieniło? Nareszcie możemy dawać „łapki w górę i w dół” oraz sortować opinie dotyczące danego filmu napisane przez oglądających.

 

Również nieco zmienił się wygląd samej sekcji komentarzy i odpowiedzi do nich, co zresztą możecie zauważyć na powyższych zrzutach ekranu.

 

Wszystkie nowości zdają się pojawiać od wczoraj u niektórych użytkowników YouTube’a. W moim przypadku żaden smartfon nie pozwala na „lajkowanie” czy też chociażby sortowanie komentarzy toteż możemy mówić o fazie testów. Kiedy wszyscy ujrzą powyższe nowości? Na to pytanie niestety nie mogę odpowiedzieć, a także uprzedzam, że instalacja innych wersji aplikacji nie pomoże – wszystko jest aktywowane zdalnie.

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.