Xiaomi Redmi Pro zaprezentowany! Kolejna bomba od Chińczyków – świetny ekran i niska cena

Paweł Bilski Newsy 2016-07-27

redmi pro

 

I za to właśnie lubimy Chiny. Producenci cały czas proponują nam coś nowego i każdy zainteresowany znajdzie tu coś dla siebie. Kolejną świetną propozycją jest zaprezentowany dzisiaj Xiaomi Redmi Pro. Za niecałe 230 dolarów dostajemy naprawdę wiele.
 

5.5 calowy wyświetlacz OLED ze świetnymi kątami widzenia – to dla wielu będzie priorytet. Skłamałbym, gdybym powiedział, że to jest wszystko co oferuje Xiaomi Redmi Pro. Za wspomnianą powyżej kwotę dostaniemy nietypowy aparat, bo podwójny. Z tyłu znalazło się miejsce dla sensora Sony IMX258 (13 MP) oraz Samsunga (5 MP). Rozwiązanie skądś już znamy i staje się ono coraz popularniejsze. Zastosowanie podwójnej kamery ma oczywiście wpłynąć na jakość zdjęć, a gorsze warunki oświetleniowe według producenta nie będą przeszkodą.

 

xiaomi redmi pro
 

Poza tym, bateria 4050 mAh, USB typ C, szybkie ładowanie, port podczerwieni, procesor Helio X25 i oczywiście Android Marshmallow na pokładzie. To wszystko ma skusić potencjalnych nabywców. Xiaomi przygotowało też wariant dla najbardziej wymagających, czyli konfigurację z 4 GB RAM ( i 128 GB pamięci wewnętrznej) na pokładzie. Wersja standardowa posiadać będzie 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x