twitter

 

Twitter to dosyć specyficzny portal społecznościowy. Zyskał sławę swoimi krótkimi wiadomościami, które dla wielu są aż za krótkie, ale z pewnością jednego nie można zarzucić twórcom. Stawiają oni na prostotę i mimo że portal wciąż się rozwija to zasada wciąż jest taka sama.

 

Każda zmiana w zasadach czy też samych klientach Twittera to dla konkurencyjnych portali mogłaby okazać się jedynie drobnostką. Jednak użytkownicy, którzy codziennie wysyłają co najmniej kilkanaście tweetów czy też aktywnie śledzą wiele profili teraz docenią najnowszą aktualizację aplikacji na Androida. Chodzi oczywiście o tytułowy tryb nocny, który w niemalże każdym programie jest na wagę złota.

 


 

Nie inaczej jest z Twitterem, który w końcu służy przede wszystkim do czytania, a nie oglądania filmów czy też obrazków.

 

Użytkownicy Androida mogą czuć się docenieni, gdyż właśnie mobilna platforma Google jako pierwsza otrzymała możliwość ustawienia trybu nocnego. Teraz tylko poczekajmy na wdrożenie obiecanych wcześniej zmian w zasadach liczenia znaków w wiadomościach. 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.