Oto BlackBerry Neon na grafice, czyli tanio, ale wciąż bezpiecznie

Łukasz Pająk Newsy 2016-07-26

BlackBerry Hamburg Rome

 

Już niedługo możemy spodziewać się, że szeregi BlackBerry zasili kolejny model, który weźmie pod uwagę błędy swojego starszego rodzeństwa, w tym wypadku po prostu Priv. Co się zmieni? Przede wszystkim będzie taniej o czym świadczy już sama specyfikacja, ale znając Kanadyjczyków najprawdopodobniej zachwyci nas oprogramowanie.

 

Nie da się ukryć, że BlackBerry zmieniając swoją autorską platformę na Androida przygotowało się bardzo dobrze. Przeniosło to, co najlepsze od siebie i zaoferowało na systemie dobrze znanym konsumentom. Mowa oczywiście o bezpieczeństwie, którym chwalą się Kanadyjczycy. Jednak do rzeczy. Neon, bo tak ma nazywać się nadchodzący smartfon zostanie wyprodukowany przez TCL (Alcatel) i będzie bazował na Idolu 4. Jednak oprogramowaniem mają zająć się programiści BlackBerry, a oto jak ten smartfon ma wyglądać:

 

blackberry neon alcatel tcl grafika

 

Tak, to dokładna kopia modelu oferowanego już przez Alcatela i tym samym specyfikacja również nie powinna nas zaskoczyć, gdyż będzie zawierała takie elementy jak 5,2-calowy wyświetlacz FullHD, układ Snapdragon 617 z 3 GB RAM, a także akumulator o pojemności 2610 mAh z możliwością szybkiego ładowania poprzez Quick Charge 2.0.

 

Brzmi zachęcająco? Dla osób ceniących swoją prywatność zapewne tak, ale czy ktokolwiek będzie wolał wybrać droższy model BlackBerry czy też postawi na tańszego Alcatela? Wszystko właśnie zależy od ceny, a o tej póki co wiemy tyle, że ma wynosić około 1400 złotych, a więc zdecydowanie mniej niż Priv.

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x