Oneplus-3-7282

 

OnePlus to zdecydowanie jedna z najbardziej zaskakujących firm. Dwa lata temu pojawiła się znikąd, a już zdobyła tak ogromną popularność, że wiele osób czeka na kolejne premiery, mimo że te mogą niczym nie zaskakiwać. Tak oto już trzeci, flagowy smartfon tego producenta zdobywa coraz większą sławę.

 

Owocuje to świetnym podejściem firmy do klienta i stosunkowo szybką naprawą odkrytych błędów, ale także zaangażowaniem niezależnych deweloperów do wspierania OnePlus 3. W tym miesiącu zespół Teamwin wydał swoje modyfikowane recovery dla tego modelu, a dzisiaj pojawiło się wydanie nightly CyanogenMod 13. Zeszłorocznych, chiński smartfon musiał zdecydowanie dłużej czekać na takie wsparcie. W takim razie zainteresowani nowym oprogramowaniem mogą je pobrać z następującego linku: Klik! Z kolei TWRP znajdziecie pod następującym linkiem: Klik! Tym samym tytułowe urządzenie pokazuje, że OnePlus tym razem naprawdę się spisało z przygotowaniem swojego flagowego, modelu po niezbyt ciepło przyjętym poprzedniku.

 

Mówi się, że do trzech razy sztuka i tym razem Chińczykom faktycznie udało się stworzyć model godny nazwania „zabójcą flagowców”. Mimo wszystko czy zdobędzie taką popularność na jaką zasługuje? Czas pokaże.

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.