Pokemon GO przekracza 50 milionów pobrań w Google Play

 

Moda na pokemony trwa w najlepsze. Na ulicach widzimy wielu użytkowników smartfonów korzystających z najnowszej gry od Niantic. Aplikacja jest na tyle popularna, że powstają nawet specjalne oferty dla graczy w sieciach komórkowych. Niestety apka jest także w pewnym sensie niebezpieczna. Co rusz słyszymy doniesienia o nieszczęśliwych wypadkach w trakcie grania w tę produkcję. Nikogo to jednak nie zniechęca i kolejne osoby pobierają Pokemon GO.

 

Gra osiągnęła właśnie kolejny sukces. Jej ilość pobrań w Google Play przekroczyła 50000000, a ta liczba nadal wzrasta w bardzo szybkim tempie. Pokemon GO znajduje się na szczytach wszelkich top list w Google Play i Apple Store. Pokemony są wszędzie i jak na razie nie zapowiada się, żeby miało się to zmienić.

 

Screenshot_20160725-115013

 

Przy okazji warto wspomnieć, że Pokemon GO nie jest pierwszą grą korzystającą z rozszerzonej rzeczywistości wydaną przez firmę Niantic. Studio zaprezentowało wcześniej produkcję o nazwie Ingress, która również była niemałym sukcesem, jednak nie aż takim jak jest gra o pokemonach. Obecnie ma ona ponad 10 mln pobrań w Google Play. Jeśli poki” są dla Was nudne albo nie w Waszym klimacie, to polecamy tę produkcję.

 

Wracając do pokemonów, aktualnie gracze co chwila narzekają na błędy (na przykład złe określanie lokalizacji, brak jakichkolwiek pokemonów). Te i inne problemy mają zostać już niedługo naprawione. Mimo wszystko aktualnych użytkowników to nie zniechęca i nadal uparcie szukają najlepszych pokemonów. Niestety niektórzy psują sobie zabawę korzystając na przykład z mapek określających położenie poków”. Mimo wszystko gra jest niewątpliwie hitem tego lata.

 

źródło: Google Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl