Prisma Android APK Google Play

 

Prisma pojawiła się jakiś czas temu na telefony z systemem iOS. Aplikacja zawierająca inteligentne filtry do naszych zdjęć i obrazków szybko podbiła serca ludzi na całym świecie. Instagram oraz inne portale zalewane są zdjęciami przerobionymi w apce, która szybko zdobyła topowe miejsca na listach najpopularniejszych nowych programów w App Store, a hashtag #prisma jest jednym z najszybciej zdobywającym popularność w mediach społecznościowych. Teraz w końcu aplikacja pojawia się dla wszystkich na system Android.

 

Aplikacja jest jedyna w swoim rodzaju w gronie dostępnych apek z filtrami na Androida. Nie nakłada ona jedynie prostego efektu, a stosuje algorytmy sztucznej inteligencji, które dają taki, a nie inny efekt końcowy. Program analizuje obraz i tworzy z niego dzieło sztuki. Wymaga to kilku sekund przetwarzania zdjęcia na serwerach firmy.

 

 

Każde wybrane przez nas z galerii lub zrobione zdjęcie możemy przerobić w artystyczny sposób. Apka zawiera filtry inspirowane stylami znanych malarzy. Jeśli chciałbyś, żeby Twoje zdjęcie stało się dziełem sztuki impresjonistycznej, komiksowej czy nowoczesnej, to aplikacja przerobi zdjęcie w bardzo zaawansowany sposób.

 

W sieci pojawiły się jednak pewne obawy w związku z regulaminem aplikacji, który jednak okazuje się być podobny, jak ten który akceptujemy przy tworzeniu konta na Instagramie. Niestety, z większości portali korzystamy dzisiaj, rezygnując z odrobiny” prywatności i koncerny zwykle mają prawa do naszych zdjęć.

 

Jeśli nadal nie przeszło Wam zainteresowanie tymi świetnymi filtrami, to możecie pobierać już aplikację na swoje urządzenia z „zielonym robocikiem”. Jeżeli jednak jakimś cudem apka nie jest dostępna w Twoim Sklepie Play, to możesz pobrać najnowszy plik .apk z APKMirror.

 

Pobierz z Google Play

Pobierz z APKMirror

 

…i jeszcze bonus dla „ajfonowców”, którzy jeszcze nie zainstalowali u siebie tej apki:

Pobierz z App Store

 

źródło: własne

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl