Motorola opuszcza Europę, Azję, Bliski Wschód i Afrykę

Cezary Zapała Newsy 2012-11-27

Czytając parę miesięcy temu pesymistyczne komentarze czytelników pod wiadomością dotyczącą przejęcia Motoroli przez Google, nie bardzo chciało mi się wierzyć, że opisane w nich przypuszczenia kiedykolwiek się spełnią. Niestety jesteśmy właśnie świadkami sytuacji, w której trzeba przyznać rację wszystkim źle wróżącym osobom.

Motorola wycofuje się z rynku europejskiego, azjatyckiego, afrykańskiego, a także z Bliskiego Wschodu. Zamknięte zostaną sklepy stacjonarne i internetowe. Już niedługo również i polska strona www zniknie z sieci, o czym informuje nas poniższy komunikat:

Nadal mają działać europejskie strony wsparcia technicznego. Możliwe będzie też oglądanie produktów firmy, ale wyłącznie na stronie www brytyjskiego sklepu.

[zrodlo name=”Android Headlines” url=”http://androidheadlines.com/2012/11/dedicated-motorola-websites-in-africa-asia-europe-and-the-middle-east-get-shut-down.html”][/zrodlo]


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x