Czytając parę miesięcy temu pesymistyczne komentarze czytelników pod wiadomością dotyczącą przejęcia Motoroli przez Google, nie bardzo chciało mi się wierzyć, że opisane w nich przypuszczenia kiedykolwiek się spełnią. Niestety jesteśmy właśnie świadkami sytuacji, w której trzeba przyznać rację wszystkim źle wróżącym osobom.

Motorola wycofuje się z rynku europejskiego, azjatyckiego, afrykańskiego, a także z Bliskiego Wschodu. Zamknięte zostaną sklepy stacjonarne i internetowe. Już niedługo również i polska strona www zniknie z sieci, o czym informuje nas poniższy komunikat:

Nadal mają działać europejskie strony wsparcia technicznego. Możliwe będzie też oglądanie produktów firmy, ale wyłącznie na stronie www brytyjskiego sklepu.

[zrodlo name=”Android Headlines” url=”http://androidheadlines.com/2012/11/dedicated-motorola-websites-in-africa-asia-europe-and-the-middle-east-get-shut-down.html”][/zrodlo]

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.