Samsung-Galaxy-Note-7-Air-Command-S-Pen-menu-840x496

 

Samsung Galaxy Note 7 to z pewnością jedno z najbardziej wyczekiwanych urządzeń mobilnych tego roku. Fani tych słuchawek na pewno już nie mogą się doczekać kolejnego telefonu z serii. Note’y zawsze były chwalone za najlepsze parametry i, co oczywiste, dołączony do urządzenia funkcjonalny rysik.

 

Wczoraj do internetu wyciekł pakiet oficjalnych tapet z nadchodzącego flagowca od Samsunga. Dzisiaj pojawiły się kolejne informacje dotyczące Galaxy Note 7, tym razem w postaci zrzutów ekranu z urządzenia. Możemy zobaczyć, jak będzie wyglądała konfiguracja skanera tęczówki oka. Widoczne są także nowe funkcje rysika oraz nowa nakładka – Grace UX. Czy zmiany są na plus? Sami oceńcie.

 

W ustawieniach blokady ekranu i zabezpieczeń widoczna jest nowa opcja – „Irises“, czyli „Tęczówki”. Po wyborze tej metody odblokowania wyświetla się ostrzeżenie, w którym pojawiają się informacje o tym, że metoda ta może nie działać poprawnie w słabym świetle lub gdy używamy okularów, a także parę innych. Ale, według wcześniejszych przecieków, skaner tęczówki ma być bardzo szybki, jeśli będziemy znajdowali się w odpowiednich warunkach.

 

Inne screenshoty pokazują znane nam już menu S Pen Air Command, ale pojawia się w nim nowa opcja. W wolnym tłumaczeniu można powiedzieć, że chodzi o „Rzut oka”. Można teraz nagrywać wycinki ekranu lub tworzyć GIF-y.

 

Pojawia się także nowa szuflada aplikacji, która pozwala na stałe sortowanie aplikacji w kolejności alfabetycznej. Przedtem mogliśmy ręcznie posortować nasze apki, jednorazowo. Kolejne po instalacji pojawiały się na końcu listy. Widać także nowe ikony wszystkich aplikacji od Samsunga. Cały interfejs jest zaprojektowany bardziej „czysto” niż TouchWiz i pojawia się o wiele więcej koloru białego niż w poprzednich flagowcach od koreańskiej firmy. Ale czy to wygląda lepiej, to już sprawa dyskusyjna. Jedni pokochają tą nakładkę, inni znienawidzą.

 

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl