OPPO F1s

 

Już OPPO F1 był telefonem stworzonym do zdjęć z przedniej kamerki, o czym możemy dowiedzieć się na jego oficjalnej stronie internetowej. Niebawem pojawi się następca tego modelu. Chińska firma OPPO pokazała parę dni temu zdjęcia zapowiadające nowego smartfona smartfona OPPO F1s. Jest on reklamowany jako urządzenie specjalnie dla fanów selfie.

 

Według przecieków, OPPO F1s będzie kolejnym „ekspertem od selfie” tak samo, jak poprzednicy. Urządzenie ma posiadać 16-megapikselowy aparat przedni. Smartfona poznamy już 3 sierpnia. F1s będzie również posiadał czytnik linii papilarnych wbudowany w klawisz „home”, którego czas reakcji będzie wynosił 0,22 sekundy. OPPO F1 Plus również zawiera z przodu aparat 16 MPx, dlatego miło ze strony chińskiego producenta, że takie rozwiązanie będzie również zawierało mniejsze urządzenie.

 

OPPO F1s

 

Na dwóch grafikach promocyjnych widać hasło „What makes you even more beautiful?”, czyli „Co sprawi, że będziesz piękniejszy/piękniejsza?”, co z pewnością zapowiada wiele dodatkowych funkcji oprogramowania aparatu. Pojawią się zapewne nowe zaawansowane tryby i filtry. Litera „s” w nazwie oznacza zapewne, że urządzenie będzie po prostu małą wersją OPPO F1, co nie znaczy, że gorszą. Przecieki mówią, że będzie to ulepszony OPPO F1. Ale koniec spekulacji. Tego, jak będzie naprawdę, dowiemy się już za nieco ponad tydzień. Czy jest na co czekać? Moim zdaniem urządzenie to nie wywoła wielkich emocji, ale będzie ciekawą propozycją dla osób, które potrzebują dobrej jakości do „selfiaków”. Telefon niestety raczej nie będzie dostępny zbyt szeroko w Polsce.

 

źródło: GSMArena.com

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl