Samsung Galaxy Note 7 oficjalne tapety

 

Premiera najnowszego superflagowca od Samsunga odbędzie się już 2 sierpnia bieżącego roku w Nowym Jorku. Tegoroczna wersja „notka” jest wyczekiwana przez dużą liczbę fanów koreańskiej firmy na całym świecie. Za wyborem nowego flagowca przemawia moim zdaniem przede wszystkim jego wodoszczelność potwierdzona certyfikatem IP68, której brakowało w poprzednim Note. Nowością w Samsungu Galaxy Note7 będzie skaner tęczówki oka, który będzie według mnie niezbyt potrzebnym dodatkiem. Czytnik odcisków palców jest jak dla mnie wygodniejszym rozwiązaniem. Specyfikacja nadchodzącego smartfona nie budzi już raczej żadnych wątpliwości i wiemy, że to urządzenie zaprojektowane bez żadnych kompromisów. Wszystko będzie najlepsze i zasługujące na tytuł flagowca.

 

Ale nie przedłużając – jeśli nie możecie się doczekać nadchodzącego „notka”, to mamy dla Was oficjalne tapety od Samsunga zaprojektowane specjalnie na ich najnowsze urządzenie, które jak zwykle są pewnego rodzaju kawałkiem sztuki i designu. Możecie użyć ich na dowolnym urządzeniu i poczuć choć trochę przedsmak nadchodzącej prezentacji. Dostępne są one do pobrania w wysokiej jakości TUTAJ lub TUTAJ. Poniżej natomiast możecie zobaczyć w postaci miniaturek, jak się prezentują.

 

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl