[Pobierz] Tapety z Samsunga Galaxy Note7

Newsy

Samsung Galaxy Note 7 oficjalne tapety

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Premiera najnowszego superflagowca od Samsunga odbędzie się już 2 sierpnia bieżącego roku w Nowym Jorku. Tegoroczna wersja „notka” jest wyczekiwana przez dużą liczbę fanów koreańskiej firmy na całym świecie. Za wyborem nowego flagowca przemawia moim zdaniem przede wszystkim jego wodoszczelność potwierdzona certyfikatem IP68, której brakowało w poprzednim Note. Nowością w Samsungu Galaxy Note7 będzie skaner tęczówki oka, który będzie według mnie niezbyt potrzebnym dodatkiem. Czytnik odcisków palców jest jak dla mnie wygodniejszym rozwiązaniem. Specyfikacja nadchodzącego smartfona nie budzi już raczej żadnych wątpliwości i wiemy, że to urządzenie zaprojektowane bez żadnych kompromisów. Wszystko będzie najlepsze i zasługujące na tytuł flagowca.

 

Ale nie przedłużając – jeśli nie możecie się doczekać nadchodzącego „notka”, to mamy dla Was oficjalne tapety od Samsunga zaprojektowane specjalnie na ich najnowsze urządzenie, które jak zwykle są pewnego rodzaju kawałkiem sztuki i designu. Możecie użyć ich na dowolnym urządzeniu i poczuć choć trochę przedsmak nadchodzącej prezentacji. Dostępne są one do pobrania w wysokiej jakości TUTAJ lub TUTAJ. Poniżej natomiast możecie zobaczyć w postaci miniaturek, jak się prezentują.

 

 

źródło: Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x