Huawei Ascend P1 za 1199,95 PLN tylko dzisiaj!

Newsy

Jeżeli rozważaliście zakup Huawei Ascend P1 to teraz jest ku temu idealna okazja, gdyż smartfon ten można nabyć już za 1199,95 PLN! Oferta dostępna jest na ibood.com. Jest to specjalny serwis, który codziennie proponuje jeden produkt w atrakcyjnej cenie. Co jakiś czas pojawiają się na nim urządzenia kontrolowane przez system Android, nie zawsze jednak oferta jest aż tak interesująca. Dodatkowo nie musimy się martwić o koszty wysyłki, ponieważ te pokrywa sklep. Oczywiście liczba egzemplarzy jest ograniczona.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Pełna specyfikacja techniczna dostępna jest w naszej bazie urządzeń: http://android.com.pl/baza-urzadzen/urzadzenie/huawei-ascend-p1/.

Link do oferty: >LINK<.

Źródło: iBood.com 


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x