inkwire teamviewer dzielenie ekranu udostepnianie

 

Twoi rodzicie czy też dziadkowie nie mogą poradzić sobie z problemem związanym ze smartfonem z Androidem, a Ty jesteś kilkaset kilometrów od nich? Tłumaczenie przez telefon często bywa problematyczne i najchętniej chciałoby się mieć urządzenie w dłoni i samemu szybko rozwiązać problem.

 

Co w takiej sytuacji zrobić? Skorzystać z programu Inkwire, który obecnie jest w fazie beta i do testów może dołączyć każdy. Na wstępie warto dodać, że aplikację stworzył jeden z programistów zajmujących się ClockworkMod, popularnie znanym jako CWM. Jednak czym jest ten program? Niczym innym jak TeamViewer, ale w uproszczonej do bólu formie. Zasada działania jest taka sama: podajemy/wpisujemy kod i łączymy się z danym urządzeniem, a na naszym smartfonie przedstawia się ekran naszego „rozmówcy”.

 

 

W takim razie jak zdobyć Inkwire? Trzeba wykonać następujące trzy kroki:

 

  • dodać się do następującej grupy na Google+: Klik!
  • zapisać się do testów: Klik!
  • pobrać aplikację ze sklepu Play: Klik! – lub poprzez smartfona w przypadku komunikatu, że strona nie została znaleziona.

 

Aplikacja nie wymaga roota, a jedyne pozwolenie jakie musicie zatwierdzić to dostęp do mikrofonu w wiadomym celu. Czy Inkwire pokona TeamViewera? Najprawdopodobniej nie, ale zawsze należy pamiętać, że istnieje alternatywa.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.