Orange rozdaje kolejne pakiety internetowe oraz oferuje powerbanki – wszystko dzięki Pokemon GO

Łukasz Pająk Newsy 2016-07-22

orange pokemon go promocja internet powerbank

 

To, że Pokemony są wszędzie pewnie Was nie zaskakuje. Na każdym kroku możemy dowiedzieć się czegoś nowego o najnowszej produkcji Niantic. Pojawiają się już pierwsi oszuści, którzy w jeden dzień „mogą mieć je wszystkie”, ale do gry wchodzi Orange, które oferuje swoim klientom pakiety internetowe oraz powerbanki.

 

Na blogu pomarańczowego operatora możemy wyczytać, że każdy użytkownik tej Sieci może otrzymać darmowy pakiet internetowy wielkości 1 GB. Niby niewiele, ale zawsze coś, prawda? Jednak to nie wszystko, co oferuje Orange. W salonach sprzedaży tego operatora znajdziecie również powerbanki wyprodukowane przez firmę Platinet o pojemności 8000 mAh. Za nie jednak przyjdzie zapłacić 49 złotych. Mimo wszystko w cenie dostajecie kolejny pakiet internetowy. Tym razem wielkości 10 GB. Regulaminy obu promocji znajdziecie pod następującymi linkami:

 

 

Jak możecie wyczytać, dodatkowe paczki Internetu ważne są przez tydzień od ich aktywacji. Gdzie znaleźć kody SMS? W salonach sprzedaży – po drodze możecie poszukać Pokemonów.

 

Promocje ważne są do 18 sierpnia także macie jeszcze niecały miesiąc do zastanowienia się nad wykorzystaniem kodów jak i zakupem powerbanka.

 

 

źródło: Blog Orange


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x