Jeden z ciekawszych tabletów, który swoją premierę miał już ponad dwa miesiące temu w końcu zadebiutuje oficjalnie w Polsce i to już niedługo bo 30 listopada. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach: z 16 GB pamięci wewnętrznej lub 32 GB. Za pierwszą wersję przyjdzie nam zapłacić 1619 PLNotych, zaś za drugą 2099 PLNotych.

Dla przypomnienia tablet posiada 9,4 calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy układ nVidia Tegra 3 o częstotliwości 1.3 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. Ponadto nie zabrakło aparatu o matrycy 8 Mpix i 1 Mpix, modułu Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 3.0, portu podczerwieni oraz GPS-u i akumulatora o pojemności 6000 mAh. Tablet działa pod kontrolą Ice Cream Sandwich z planowaną aktualizacją do Jelly Bean.

[zrodlo name=”Redcoon” url=”http://www.redcoon.pl/search/?searchVar=sony+xperia+tablet+s”][/zrodlo]

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.