Koreański koncern pokazuje ostatnio, iż zależy mu na dobrej opinii wśród użytkowników. Producent stara się zabiegać nie tylko o nowych klientów, ale pamięta również o tych, którzy zakupili jego produkt. Tym razem osoby, które nabyły Galaxy Note 10.1 mogą być zadowoleni, ponieważ Samsung wraz z aktualizacją tabletu do Jelly Bean 4.1 dodał kilka ciekawych rozwiązań i ulepszeń, których brak było wcześniej.

Pakiet nazwany „Premium Suite” składa się z rozbudowanej funkcji „Multi-Window”, „Air View” oraz „Easy Clip”. Co nowego one wnoszą? Otóż pierwsze ulepszenie pozwala uruchomić do szesnastu aplikacji jednocześnie. Zatem nie musimy się ograniczać do dwóch (jak to było do tej pory), a samo rozwiązanie przypomina to z czym mamy do czynienia w Windows. „Air View” pozwala nam podglądać zawartość danych elementów bez konieczności otwierania ich (np. albumu ze zdjęciami, filmu, e-maila) poprzez umieszczenie S-Pena nad konkretną pozycją. Ostatnim dodatkiem jest „Easy Clip”, który umożliwia wycięcie danego fragmentu strony internetowej i bezpośrednie przeniesienie go do wiadomości e-mail lub do notatnika.  Jak to wszystko działa możecie sprawdzić oglądając filmik:

Aktualizacja na razie dostępna jest dla użytkowników z Niemiec.

[zrodlo name=”Engadget” url=”http://www.engadget.com/2012/11/23/samsung-teases-jelly-bean-premium-suite-for-galaxy-note-10-1/”][/zrodlo]

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.