ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Film] Który smartfon najdłużej wytrzyma podczas grania w Pokemon GO?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Aplikacje
pokemon go akumulator najlepszy smartfon

Szał na Pokemony w wydaniu na smartfony sprawił, że wielu użytkowników w końcu zauważyło problem w postaci słabych akumulatorów. Tym samym rynek powerbanków przeżywa swoją drugą młodość, ale co jeśli nie chcecie chodzić z kablem i dodatkowym ciężarem? Trzeba wybrać najlepsze urządzenie mobilne do tego celu.

Tak oto Techradar postanowił postawić obok siebie aktualne, najpopularniejsze flagowe smartfony, uruchomić na nich Pokemon GO i… czekać który ostatni się rozładuje. Tym samym na polu bitwy znalazły się następujące modele: Apple iPhone 6s Plus, OnePlus 3, LG G5, Samsung Galaxy S7 Edge, HTC 10 i Huawei Nexus 6P. Efekt? Zobaczcie sami:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ROHctDywyaQ[/youtube]

Cóż… Pierwszy odpadł Nexus, za chwilę OnePlus oraz LG, a kilka minut później HTC. Zajęło im to około 3 godziny. Jednak walka trwa dalej i dopiero po niecałych, pięciu godzinach poddał się… iPhone pozostawiając Samsunga na fotelu lidera także pod tym względem. W takim razie jeśli szukacie najlepszego smartfonu do Pokemon GO to w tym miejscu ujawnia się kolejna zaleta Galaxy S7 Edge.

Zaskoczeni? Ja nie do końca, gdyż koreański, flagowy model już po oficjalnej premierze rynkowej pokazał się pod tym względem z najlepszej strony.

Sprawdź najnowsze wpisy