RazerGo

 

Od teraz gracze Pokemon GO mogą się ze sobą kontaktować na żywo poprzez aplikację, która jednak nie została wydana przez twórców gry. Razer, firma zajmująca się m.in. klawiaturami i myszami dla graczy oraz innymi rozwiązaniami zaprezentowała stronę internetową do pisania między sobą dla ludzi łapiących pokemony.

 

Aplikacja internetowa znajduje się pod adresem go.razerzone.com, a już niebawem pojawią się apki na system Android i iOS. Ujrzą one światło dzienne dokładnie 25 lipca 2016 roku albo nieco wcześniej.

 

Razer GO czat dla graczy Pokemon GO

 

Poprzez RazerGO będziemy mogli porozumiewać się z innymi graczami w specjalnych pokojach obejmujących wybrany mniejszy lub większy teren na mapie świata. Aplikacja uwzględni również 3 kolory (teamy) z Pokemon GO. Będziemy mieć możliwość stworzenia prywatnych lub publicznych pokoi. Aby korzystać z dobrodziejstw takiego czatowania, musimy mieć skończone 18 lat.

 

Firma Razer stworzyła tę aplikację samodzielnie, bez współpracy z twórcami gry Pokemon GO (czyli Niantic i Nintendo). Nie istnieją też żadne oficjalne powiązania z grą. Niemniej jednak, taki czat będzie na pewno dobrze dopracowany. W końcu Razer to profesjonalny producent z doświadczeniem na rynku gamingowym.

 

Ciekawe, jak rozwiązanie przyjmie się wśród graczy i czy czat nie stanie się siedliskiem trolli czy botów wysyłających spam.

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią i chcesz przetestować te nowe rozwiązanie to przejdź TUTAJ. Na stronie należy się zarejestrować albo zalogować do konta Razer. I już możesz zacząć korzystać z czatów.

 

źródło: Razer

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl