ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung Galaxy Note7 – w sieci pojawiło się nowe zdjęcie

Autor: Eliasz Szykowny Kategoria: Newsy
Samsung-Galaxy-Note-7-with-S-Pen

W internecie pojawiło się kolejny render rzekomo przedstawiający Samsunga Galaxy Note7. Tym razem, oprócz bryły urządzenia, możemy na nim zobaczyć, jak będzie wyglądał rysik dołączany do zestawu.

Zdjęcie potwierdza dotychczasowe przecieki na temat wyglądu urządzenia. Mamy zakrzywiony na obie strony wyświetlacz, port USB typu C. Smartfon wygląda na pierwszy rzut oka jak Samsung Galaxy S7 edge, co nie powinno nikogo dziwić. Telefon jest w kolorze Blue Coral, który pojawił się już na zdjęciach od Evana Blassa.

Teraz dodatkowo na renderze jest widoczny nowy S Pen, który wraz z nowym flagowcem od Samsunga przyniesie najprawdopodobniej wiele nowych funkcji. Stylus w nadchodzącym flagowcu od koreańskiej firmy dostanie nowe oprogramowanie poszerzające możliwości rysika. Ciekawe, czy te nowe opcje będą dla nas naprawdę przydatne.

Ponadto dowiedzieliśmy się, że korzystanie z rysika będzie możliwe także pod wodą. Nowy phablet umożliwi nam sporządzanie notatek czy rysowanie w wodzie. Ciekawe, jak inżynierowie Samsunga uporali się z uszczelnieniem miejsca, w którym umieszczamy rysik. Niemniej jednak telefon w takim stopniu wodoszczelny to wielki komfort w przypadku, gdy na przykład zostaniemy zaskoczeni przez deszcz czy przypadkowe zachlapanie. Nie mamy wątpliwości, że inżynierowie koreańskiej firmy potrafią zrobić naprawdę dobre, na tyle szczelne urządzenie, że będzie można w miarę komfortowo korzystać w warunkach, gdy jesteśmy narażeni na działanie wody czy pyłu.

źródło: Facebook/Mai Triều Nguyên

Sprawdź najnowsze wpisy