xiaomi redmi 3 pro

 

Szukacie taniego smartfonu, który zarazem oferuje coś więcej niż sprawne wykonywanie połączeń telefonicznych? W takim razie zapewne natkniesz się na Xiaomi, a ta właśnie firma szykuje się do prezentacji kolejnego atrakcyjnego modelu, który rozszerzy doskonale znaną nam markę Redmi (Red Rice).

 

Niedawno pisaliśmy, że Chińczycy chcą zaprezentować Redmi Note 4. Tak jednak nie będzie. To właśnie tytułowy Redmi Pro ma ujrzeć światło dzienne, ale przewidywana specyfikacja nie uległa zmianie i wciąż mają to być następujące podzespoły zawierające układ od MediaTeka w postaci Helio X25, który zostanie zestawiony z 4 GB RAM, a wszystkim ma zarządzać Android 6.0.1 Marshmallow. Pojawiły się również plotki, że pojawi się dwumodułowy aparat. Tak, to niewiele informacji, ale pamiętajmy o niskiej cenie i… tajemniczym partnerze.

 

xiaomi redmi pro zapowiedz termin premiery

 

Co to za firma? Ciężko powiedzieć, gdyż nie pojawiły się jeszcze żadne plotki na ten temat. Być może nie będzie on miał dla nas ogromnego znaczenia i tylko dla Chińczyków będzie on coś wart, ale uzbrójmy się w cierpliwość.

 

Prezentacja Xiaomi Redmi Pro odbędzie się już za nieco ponad tydzień, a więc 27 lipca. W takim razie zaczynamy odliczanie do oficjalnej premiery kolejnego smartfonu z najpopularniejszej chińskiej rodziny urządzeń.

 

 

źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.