Najbardziej zaawansowany Easter Egg w historii Androida dla fanów kotów i Pokemon GO

Newsy

android easter egg nougat koty pokemon go

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Obecnie trwająca moda na Pokemon GO potrafi przerazić. Jednak popularność tej aplikacji pokazuje, że Nintendo wie, co robi, gdyż wszyscy, niezależnie od tematyki prowadzonej działalności, chcą wykorzystać ten hit. Tak też robi Google ze swoim najnowszym Easter Eggiem.

 

Było już Flappy Bird, a teraz Pokemon GO, ale nie łapiemy kieszonkowych potworów, a… koty, które wabimy rybą, kurczakiem, okruchami lub smakołykiem. Brzmi znajomo? Z pewnością dla użytkowników Neko Atsume, gdyż w głównej mierze na tym polega ta gra, czyli kolekcjonowaniu kotów. Jednak zacznijmy od początku.

 

android easter egg nougat koty pokemon go 1

 

Jeśli już korzystacie z Androida Nougat to nie ujrzycie zwykłego Easter Egga. Wielu użytkowników na początku uważało, że Google jeszcze go nie wprowadziło. Klikanie czy też przytrzymywanie „N” sprawia, że pojawia się małe emoji z głową kotą. To reaguje jedynie przedstawieniem napisu „No entry”. Na tym można by skończyć, ale wystarczy zajrzeć do przełączników szybkich ustawień, aby ujrzeć nową pozycję: „??? Android Easter Egg”, które na rozwiniętym pasku powiadomień zostanie przedstawione jako „Empty dish”. Tak się zaczyna zabawa z wabieniem kotów za pomocą wspomnianych wcześniej zachęt. Z czasem okaże się, że mruczące zwierzaki zaczną do nas przybywać i tym faktem będziemy mogli dzielić się ze znajomymi.

 

Tak oto będziemy mogli zebrać około 200 kotów, które oczywiście możemy samemu nazwać, żeby nie rozpoznawać je tylko po numerach. Miły gest? Z pewnością nie jest to kolejny „klikacz”, a zdecydowanie najbardziej zaawansowany Easter Egg w historii Androida.

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x