ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Zobaczcie jak może wyglądać HTC Nexus na filmie

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
HTC-Nexus-2016-leak-01

 
Na nowe telefony Nexus czeka w tym roku nie jeden fan Androida. Urządzenia te wzbudzają przez ostatnie lata zainteresowanie geeków, gdyż dostają aktualizacje systemu jako pierwsze. Ponadto na ich pokładzie nie znajdziemy żadnych zbędnych nakładek czy „ulepszeń” zielonego robota. W 2015 roku mogliśmy podziwiać LG Nexus 5X oraz Huawei Nexus 6P. Co nam przyniesie ten rok?
 
Spekuluje się, że tym razem smartfon Nexus zostanie wyprodukowany przez HTC. W Internecie pojawiały się już informacje na ten temat. Kodowe nazwy urządzeń to Sailfish (S1) i Marlin (M1), które będą posiadały odpowiednio ekran 5 i 5,5-calowe. Kilka dni temu pojawiły się także pierwsze rendery urządzeń, które niezbyt mnie zachwyciły.
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=z5mfsdyJ33c[/youtube]
 
Teraz jednak mam dla Was wideo prezentujące możliwy wygląd smartfonów Nexus. Na filmie prezentują się one nieco lepiej, aczkolwiek nadal mnie nie porywają. Muszę jednak przyznać, że mają dość oryginalny wygląd. Z pewnością w oczy rzuca się dwukolorowy tył telefonów. Warto również wspomnieć, że HTC Nexus(y) ujrzą światło dzienne z Androidem 7.0 Nougat na pokładzie. Z pewnością za rok otrzymają też jako pierwsze aktualizację do kolejnej wersji zielonego robota.
 
źródło: phonearena

Sprawdź najnowsze wpisy