latest-pokemon-go-update-brings-android-7-0-nougat-support-506277-2

Google przyzwyczaiło nas, użytkowników, że zanim wyda najnowszą wersję swojego systemu to wcześniej udostępnia wydania Developer Preview. Są to propozycje dla tych, którzy nie potrafią się doczekać finalnego wydania, a jednocześnie są gotowi na pewne niedoróbki. Teraz jednak wszelkie problemy powinny ustąpić, gdyż właśnie pojawiła się ostatnia wersja Androida 7.0 Nougat Developer Preview!

 

Bez zbędnych już słów zaprowadzę Was do źródła, z którego możecie bezpiecznie pobrać Androida 7.0 Nougat Developer Preview 5 – KLIKJest to ostatnie wydanie tego systemu w wersji DP. Teraz pozostaje jedynie czekać na oficjalnego Androida 7.0 Nougat. To wydanie jednak można już śmiało porównać do finalnej wersji, posiada API na poziomie 24, jak i najnowszy design i funkcjonalność interfejsu. Poprawiono również błędy i zoptymalizowano system pod względem działania aplikacji.

 

nexus2cee_prev_thumb-1

 

Niestety nie podano, kiedy można się spodziewać stabilnej wersji Androida 7.0 Nougat. Miejmy nadzieję, że nie potrwa to zbyt długo, a ci, którzy już teraz mogą pracować na najświeższej wersji systemu z robocikiem będą z niego zadowoleni i potwierdzą słowa Google dotyczące jeszcze lepszego, szybszego i dłuższego działania naszego smartfonu.

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.