leeco

Firma LeEco ma na swoim koncie kilka udanych smartfonów. Stosunek ceny do jakości sprawił, że producent w krótkim czasie zdobył serca użytkowników i rozwinął się na polu urządzeń mobilnych. W tym roku LeEco postanowiło wszystkich zaskoczyć swoim nowym smartfonem, gdzie na pokładzie znajdują się najnowsze podzespoły, wynik w AnTuTu jest godny podziwu, a całą konstrukcję wykonano z metalu. Problemem jest tylko wygląd. Bo ze smartfonami odwrotnie niż z miłością – tutaj on ma znaczenie.

 

LeEco LEX720 to smartfon wyposażony w Snapdragona 821, 4 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej. Potrafi on wykręcić w AnTuTu wynik rzędu 154 tysięcy punktów. Niedawno w Internecie pojawiło się zdjęcie przedstawiające rzekomego potwora. Teraz do Sieci wyciekły kolejne fotografie. Wszystko wskazuje na to, że smartfon LeEco wyposażony będzie w podwójny aparat. Kiedy spojrzycie na zdjęcie poniżej, powiecie, że jest uroczy. Ale na pewno nie ładny. Umiejscowienie obiektywów na równej poziomej linii i dodanie diody LED poniżej wygląda dość… kuriozalnie.

 

 

Smartfon cechuje się metalową obudową, designem przypomina nieco Meizu Pro 6 (pomijając oczywiście mocno charakterystyczny tył). Również na pokrywie baterii znajduje się skaner linii papilarnych. Na pokładzie najnowszy Android w wersji Marshmallow.

 

 

Co ciekawe, firma LeEco połączyła zadowalającą specyfikację techniczną z niecodziennym wyglądem urządzenia. Jak to wpłynie na wyniki sprzedaży? A może w Azji takie połączenie okaże się strzałem w dziesiątkę i uśmiechający się zestaw kamer z tyłu wywoływać będzie mimowolny uśmiech na twarzy użytkowników? De gustibus non est disputandum…

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.