Znamy specyfikację Lenovo Moto X (2016) – tutaj nie ma żadnych kompromisów!

Newsy

moto x

Wcale nie tak prosto zamknąć pewną linię. Przekonujemy się o tym dzięki Lenovo (tudzież Motoroli), która przywróciła do życia serię Moto X. Poznaliśmy właśnie specyfikację najnowszego smartfonu planowanego na rok 2016 i muszę przyznać, że wygląda ona naprawdę dobrze. Co takiego czeka na nas wewnątrz obudowy? Przyjrzyjmy się temu bliżej!

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Motorola Moto X (2016) pojawi się na rynku w tym roku, wszak i nazwa na to wskazuje. Dlatego też nie będzie wielkiego zaskoczenia, jeśli spojrzymy na specyfikację techniczną. Jak podaje GFXBench Motorola Moto X (2016) pracować będzie na Snapdragonie 820 w towarzystwie 4 GB RAM, czyli zestawie niemalże każdego flagowca bieżącego roku. Co więcej, zaoferuje 5,5-calowy ekran o rozdzielczości QHD z myślą o technologii VR. Pamięć wewnętrzna wyniesie natomiast 32 GB.

 

Jeśli mowa o możliwościach fotograficznych, również nie powinniśmy za wiele narzekać. W Moto X (2016) znajdzie się podwójny aparat – 21- oraz 16-megapikselowy. Fani nagrywania wideo w 4K będą zatem zadowoleni. Kamerka selfie natomiast odznaczy się 5-megapikselową matrycą. Motorola Moto X (2016) pracować będzie na najnowszej wersji Androida – 6.0.1 Marshmallow.

 

motox

 

I jak? Specyfikacja prezentuje się naprawdę dobrze. Dodajmy do tego obecność czystego Androida w najnowszej wersji, gwarancję najszybszej aktualizacji oraz fakt, że smartfon pochodzi ze stajni Lenovo/Motorola, a zatem jego cena nie powinna być oszałamiająca. Niestety brakuje informacji dotyczących pojemności akumulatora. Mam nadzieję, że producent wziął pod uwagę zastosowanie 5,5-calowego ekranu QHD i nie myśli, że Motorola Moto X (2016) będzie służyła wyłącznie jako urządzenie do dzwonienia, ewentualnie pisania SMS-ów (choć… ktoś to jeszcze robi)?

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x