Microsoft zaprezentuje smartfon Surface Phone pod koniec 2016 roku?

Newsy

Microsoft-Surface-Phone

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Ostatnio w internecie pojawiły się informacje, że Microsoft może pokazać coś ciekawego pod koniec roku. A tym czymś ma być Surface Phone.

 

Smartfonowy rynek jest obecnie zdominowany przez urządzenia z Androidem lub iOS na pokładzie. Rzadziej widzimy ludzi z urządzeniami od firmy z Redmond, a ponadto często są oni niezadowoleni z tych urządzeń. Konkurencyjne platformy cieszą się większym uznaniem. Microsoft kilka razy próbował przekonać dużą ilość konsumentów do swoich telefonów, jednak raczej bez większego sukcesu. Firma dominująca na pecetowym rynku nie zamierza jednak dać za wygraną. Najnowsze plotki sugerują, że Microsoft przygotowuje zupełnie nowe urządzenie, którego premiery spodziewamy się już za parę miesięcy.

 

Na pewno Microsoft Surface Phone (o ile w ogóle zostanie pokazany) nie pokona Apple iPhone 7 czy Samsunga Galaxy Note7, jeśli chodzi o rozgłos, ale może powalczyć o konsumentów, którzy są już znużeni najpopularniejszymi dostępnymi rozwiązaniami. Smartfon od firmy z Redmond ma być ekstremalnie wydajnym urządzeniem, bijącym na głowę wszystkie flagowce, jeśli chodzi o specyfikację.

 

Oczekuje się, że urządzenie zostanie wyposażone w aż 8 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci wewnętrznej. Spekuluje się także o klawiaturze fizycznej QWERTY z podpórką tak jak na przykład w Surface Pro 4. Czy taki zestaw jest kuszący? Ciekawe ile kosztowałaby taka konfiguracja.

 

Wszystkie te informacje należy jednak traktować z przymrużeniem oka. Na razie są to tylko plotki, które mogą się nigdy nie spełnić.

 

źródło: Technology News Extra

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x