Czy chcielibyście, żeby Wasze kobiety miały taki telefon?

Newsy

KEECOO K1 - smartfon specjalnie dla kobiet

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Podobno jest pewien odsetek kobiet, którym współczesne ogromne i rzekomo nieporęczne smartfony nie do końca odpowiadają. A to telefon jest za duży, źle leży w dłoni, albo nie mieści się w kieszeni spodni. Chińskie przedsiębiorstwo Keecoo postanowiło temu zaradzić prezentując smartfon K1 specjalnie dla kobiet. Czy im się udało?

 

Jasnoróżowe urządzenie (istnieją także inne wersje kolorystyczne – biało-złota i turkusowa) o nietypowym kształcie przyciąga wzrok swoją wyjątkowością. Sześciokątna bryła jest może nietypowa, ale czy ładna? Poręczna? Sami oceńcie.

 

k1-1

 

Smartfon posiada 5-calowy wyświetlacz 720p, czterordzeniowy procesor 1,3 GHz wspierany przez 2 GB RAM-u. Nasze pliki możemy przechowywać na 16 GB pamięci wewnętrznej (jest możliwość rozszerzenia przez karty microSD). Z tyłu urządzenia znajduje się aparat 13 MPx, a z przodu – 8 MPx. Co ciekawe, urządzenie jest wodoodporne. Posiada certyfikat IP64. System, jaki dostajemy na start to Android 5.1 Lollipop pod specjalną nakładką od chińskiego producenta. Wewnątrz znajdziemy m.in. oprogramowanie do upiększania twarzy podczas robienia zdjęć.

 

k1-7

 

Wszystkie działania marketingowe skierowane są właśnie bezpośrednio w stronę kobiet. Smartfon na zdjęciach promocyjnych pojawia się w otoczeniu damskich kosmetyków i jest wyraźnie określany jako telefon przeznaczony dla płci pięknej. Na razie nie mamy informacji na temat cen tego „cacka”, ale i tak telefon jest przeznaczony raczej na rynek chiński.

 

Moim zdaniem urządzenie wygląda trochę kiczowato i sztucznie. Ale może znajdą się tu jakieś kobiety (albo mężczyźni), którzy się nie zgadzają? Wyraźcie swoje zdanie w komentarzach na dole.

 

źródło: KEECOO

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x