Pokemon GO oficjalnie w Polsce pobierz w Google Play

 

Eh, znowu te pokemony…

 

Najnowsza produkcja firmy Niantic bije wszelkie rekordy popularności. Na ulicach całego świata jest coraz więcej ludzi szukających stworków. Czasami nawet doprowadza to do bardzo niebezpiecznych sytuacji. Szał na grę jest ogromny. Polacy dotychczas pobierali tę grę z nieoficjalnych źródeł (w formie plików .APK), natomiast od dzisiaj Pokemon GO jest w końcu dostępne oficjalnie w Sklepie Play i App Store. Nie musimy się już zatem martwić o zawirusowane wersje ściągane z czeluści internetu. Teraz możemy normalnie uzyskać grę w markecie Google’a. Zupełnie za darmo!

 

Pokemon GO już jest oficjalnie w Sklepie Play

 

Ta niewątpliwie kultowa gra jest spadkobiercą wszystkich poprzednich wersji, m.in. tej pierwszej, najstarszej, czyli Pokémon Green, która była dostępna na GameBoy Pocket. Czasy się zmieniły, a potworki nadal są niebywale popularne. Od jakiegoś czasu żyją one w naszym realnym świecie. Wystarczy wyjść z domu, aby rozpocząć polowanie. Nie ma się co dziwić sukcesowi gry. W końcu Pokemon to najbardziej dochodowa i udana marka Nintendo zaraz po Mario. 

 

Jeśli jeszcze nie grałeś/grałaś w tę grę, to jesteś w zmniejszającej się grupie użytkowników Androida. A teraz produkcja stanie się na pewno jeszcze bardziej popularna, ponieważ jest dostępna w nieco łatwiejszy sposób niż wcześniej. No cóż, grajcie bezpiecznie i złapcie je wszystkie. Powodzenia!

 

Pobierz w Sklepie Play

Pobierz w App Store

 

źródło: własne

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl