Suicide Squad: Special Ops w Google Play

 

Prawdopodobnie nie mieszkasz pod skałą, więc na pewno słyszałeś/słyszałaś cokolwiek na temat Jareda Leto i jego roli Jokera w nadchodzącym filmie „Legion samobójców”, czyli w angielskim oryginale – „Suicide Squad”. W produkcji pojawią się również Will Smith jako Deadshot, Margot Robbie jako Harley Quinn, Jay Hernandez jako El Diablo, i wiele więcej interesujących aktorów i aktorek. To bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego lata.

 

Jeśli nie możesz się doczekać, aż produkcja pojawi się w polskich kinach, możesz na własnej skórze przetestować kilku bohaterów w akcji grając w Suicide Squad: Special Ops, która jest właśnie dostępna za darmo w Google Play.

 

Suicide-Squad-Game-3

 

W oficjalnej grze promującej nadchodzący film na początku możesz wybrać jedną z trzech postaci, którą będziesz grać. Każda z nich ma inną „moc” – Deadshot ma karabin, Harley Quinn – kij baseballowy, a Diablo – ogień. Po dokonaniu wyboru Twoim zadaniem jest prowadzenie zespołu i pokonanie sił zła.

 

 

Według Warner Bros., gra jest „pierwszoosobową strzelanką zoptymalizowaną pod kątem mobilnych graczy”. Zwiedzamy w niej miasto i próbujemy przetrwać otoczeni zewsząd przez wrogów poprzez korzystanie ze znalezionych apteczek i amunicji. Można nawet nagrywać materiał w HD z rozgrywki, aby podzielić się nim z przyjaciółmi w social media (na przykład na YouTube).

 

To nie pierwszy raz, gdy Warner Bros. wydaje mobilną grę do reklamowania ich nadchodzącego filmu. Był już Batman i Superman, ale nie były one zbyt fenomenalne. Cóż, może tym razem jest lepiej. Sami oceńcie!

 

Pobierz w Google Play

 

źródło: DroidGamers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl