ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Możliwe, że nie zobaczymy Galaxy A9 Pro w naszych sklepach

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
galaxy a9 pro

Samsung w swoim portfolio posiada produkty, które mimo świetnej specyfikacji technicznej nie są dostępne na całym świecie. Ograniczenia terytorialne dotykają na przykład model Galaxy A9 Pro, który swego czasu można było dostać wyłącznie na terytorium Chin. Samsung jednak zdecydował się go wypuścić poza granice Państwa Środka. Jak daleko sięgnie dostępność tego smartfonu?

Samsung Galaxy A9 Pro cechuje się 6-calowym ekranem AMOLED o rozdzielczości Full HD, Snapdragonem 652, 4 GB RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. W kwestii fotograficznej smartfon dostarcza nam 16-megapikselowy aparat główny oraz 8-megapikselową kamerkę selfie. Samsung zamontował w smartfonie naprawdę duży akumulator, bo o pojemności 5000 mAh i zapewnia Androida 6.0.1 Marshmallow już na starcie. Cena – 500 dolarów.

To wszystko dla mnie brzmi rewelacyjnie. Niestety dostępność Galaxy A9 Pro nie napawa optymizmem. O ile na początku pojawił się w Chinach, o tyle później dotarł jeszcze wyłącznie do Malezji. Widzimy zatem, że model Galaxy A9 Pro wciąż pozostaje w granicach Azji. Najnowszy raport dość jasno sugeruje, że to koniec terytorialnej ekspansji. Być może Samsung zdecyduje się zwiększyć zasięg sprzedaży i zahaczyć o państwa europejskie. Na razie jednak to tylko nadzieje.

źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy