ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[POBIERZ] Klawiatura Google 5.1 z Nougat z obsługą motywów!

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Aplikacje
theme-google-keyboard-with-new-colors-shapes-your-galaxy-s4.w1456

Jak wygląda życie bez klawiatury? Ciężko. Nawet nie potrafilibyście odpowiedzieć mi na to pytanie. Producenci jednak dbają o nas i zapewniają aplikacje odpowiedniej jakości – już nie będę wymieniał tutaj imienia Króla, bo wszyscy domyślamy się o kogo chodzi. Warto jednak wspomnieć o produkcie Google, gdyż najnowsza aktualizacja dostarcza obsługę motywów i wiele innych!

Klawiatura Google w wersji 5.1 już w pełni działa (wcześniejsze wydanie zawierało pewne błędy, które odzywały się podczas użytkowania). Teraz problem się skończył. Dostajemy przedpremierowo klawiaturę z Androida Nougat! Wspiera ona motywy – do wyboru mamy kilka opcji kolorystycznych, możemy ustawić własne tło (na przykład taką ładną papużkę) oraz zdecydować czy chcemy obramowanie klawiszy, czy też nie. Ponadto Klawiatura Google w wersji 5.1 wspiera emoji Unicode 9.

Screenshot_2016-07-14-20-09-05-725_com.miui.notes

Klawiaturę Google w wersji 5.1 możecie pobrać stąd. Możecie również poczekać aż dostaniecie ją drogą oficjalną przez Sklep Play. Źródło jest jednak pewne, więc można śmiało korzystać i sprawdzać, jakie nowości wprowadziło Google. Fakt, powiecie, że opcje te były dostępne od dawna u konkurencji. Myślę jednak, że Klawiatura Google na tyle rozwinęła się w ostatnim czasie, że warto dać jej szansę.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy