[POBIERZ] Klawiatura Google 5.1 z Nougat z obsługą motywów!

Aplikacje

theme-google-keyboard-with-new-colors-shapes-your-galaxy-s4.w1456

Jak wygląda życie bez klawiatury? Ciężko. Nawet nie potrafilibyście odpowiedzieć mi na to pytanie. Producenci jednak dbają o nas i zapewniają aplikacje odpowiedniej jakości – już nie będę wymieniał tutaj imienia Króla, bo wszyscy domyślamy się o kogo chodzi. Warto jednak wspomnieć o produkcie Google, gdyż najnowsza aktualizacja dostarcza obsługę motywów i wiele innych!

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Klawiatura Google w wersji 5.1 już w pełni działa (wcześniejsze wydanie zawierało pewne błędy, które odzywały się podczas użytkowania). Teraz problem się skończył. Dostajemy przedpremierowo klawiaturę z Androida Nougat! Wspiera ona motywy – do wyboru mamy kilka opcji kolorystycznych, możemy ustawić własne tło (na przykład taką ładną papużkę) oraz zdecydować czy chcemy obramowanie klawiszy, czy też nie. Ponadto Klawiatura Google w wersji 5.1 wspiera emoji Unicode 9.

 

Screenshot_2016-07-14-20-09-05-725_com.miui.notes

 

 

Klawiaturę Google w wersji 5.1 możecie pobrać stąd. Możecie również poczekać aż dostaniecie ją drogą oficjalną przez Sklep Play. Źródło jest jednak pewne, więc można śmiało korzystać i sprawdzać, jakie nowości wprowadziło Google. Fakt, powiecie, że opcje te były dostępne od dawna u konkurencji. Myślę jednak, że Klawiatura Google na tyle rozwinęła się w ostatnim czasie, że warto dać jej szansę.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x