LG V10 - kiedy poznamy następcę?

 

Prezentacja zeszłorocznego LG V10 była swego rodzaju zaskoczeniem. Smartfon pojawił się zaledwie 4 miesiące po premierze modelu G4. Urządzenie zostało bardzo dobrze przyjęte przez konsumentów ze względu na flagową specyfikację i solidną jakość wykonania. Co więcej, urządzenie to zawierało dodatkowy ekran do różnych interakcji, pozwalający na przykład na tworzenie w nim skrótów do wybranych ulubionych aplikacji.

 

Po sukcesie tego modelu spodziewamy się godnego następcy. Od premiery LG G5 minęło już trochę czasu, więc czas na kolejnego flagowca. Podobno koreańska firma pracuje już nad LG V20. Ta nazwa nie jest jeszcze pewna, ale według przecieków ten model zostanie zaprezentowany jeszcze przed Samsungiem Galaxy Note7, czyli przed 2 sierpnia. Te dwie premiery będą zbiegały się z Letnimi Igrzyskami Olimpijskimi 2016 w Rio de Janeiro, gdzie Samsung będzie rozdawał uczestnikom edycję olimpijską Galaxy S7 edge.

 

LG-V10-02-1280x960

 

Nie wiemy jeszcze, jaki będzie LG V20, jakie nowe funkcje się pojawią. Wiemy natomiast, że LG chce najprawdopodobniej zaprezentować swoją propozycję przed flagowcami konkurencji. Samsung pokaże Note7 w sierpniu, a Apple prawdopodobnie we wrześniu (jeśli i tym razem zrobią to w podobnym terminie, jak w latach ubiegłych). Tak więc najpewniej nowy iPhone i „notek” od Samsunga szybko przyćmią południowokoreańską premierę.

 

A Wy co sądzicie o możliwym następcy modelu V10? Czy okaże się hitem? A może to tylko rozpaczliwa próba polepszenia rynkowego udziału koreańskiego producenta?

 

źródło: ETnews

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl