Note S Pen

 
Samsung Galaxy S7 i S7 Edge to nie jedyne flagowce jakie koreański producent szykuje na ten rok. Już 2 sierpnia światło dzienne ujrzy Galaxy Note 7, kolejny phablet z rysikiem. Datę prezentacji urządzenia poznaliśmy dzisiaj, o czym możecie przeczytać TUTAJ. Seria telefonów ze stylusem cieszy się na całym świecie dużą popularnością, szczególnie wśród osób, które cenią sobie taki dodatek. Wielu potencjalnych użytkowników ma nadzieje, że tegoroczny Note zostanie także wydany w Europie.
 
Pod względem parametrów urządzenie to nie zaskoczy nas specjalnie. Zobaczymy tu prawdopodobnie 5,7-calowy ekran, procesor Snapdragon 821 lub Exynos 8893, 4 GB, aparat 12 MPx oraz baterię o pojemności między 3600 mAh, a 4000 mAh. Nowością ma być skaner tęczówki oka.
 
Jeśli chodzi o software to można się spodziewać zmian w porównaniu do poprzedniego modelu. TouchWiz ma zostać ulepszony i jeszcze bardziej „spłaszczony”. Jego robocza nazwa to teraz Grace UX. Ponadto według raportu z Korei zostaną ulepszone opcje związane z S Penem. Funkcje jakie pojawią się przy okazji korzystania z rysika będą teraz dostosowane do potrzeb użytkownika. Przewiduje się, że software ma być bardziej zorientowany na klientów Note’a i jego możliwości. Niestety nie znamy szczegółów dotyczących tego, jak będą wspomniane opcje działały.
 
źródło: androidheadlines

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.