Grace_Invitation_.com_160706

 

Po wielu miesiącach poznawanie mniej lub bardziej wiarygodnych plotek w końcu głos w sprawie zabrał najważniejszy aktor. Już tytuł zdradza z jaką postacią mamy do czynienia, a więc z Samsungiem, który szykuje się do swojej drugiej, najważniejszej w tym roku konferencji, na której poznamy drugi model z najwyższej półki.

 

Koreańczycy na swojej stronie internetowej oficjalnie zapraszają wszystkich zainteresowanych do Nowego Jorku, w którym odbędzie się konferencja Samsung Galaxy Unpacked. Tym razem firma nie ukrywa, że to Galaxy Note7 będzie bohaterem tego wydarzenia. Tak, po raz pierwszy, oficjalnie dowiedzieliśmy się, że nie ujrzymy model z „6” w nazwie. Przy okazji Koreańczycy postanowili wytłumaczyć swój ruch. Po pierwsze: Galaxy Note7 będzie uzupełni linię Galaxy S7 i S7 Edge. Po drugie: zażegnanie nieporozumień związanych z różną numeracją, którą konsumenci mogli niewłaściwie interpretować.

 

Samsung Galaxy Note7 zdjęcia wyciekły

 

Jednak czy Samsung jest w stanie nas zaskoczyć? Nadchodzącego smartfona znamy już bardzo dobrze, a więc nie pozostaje nam nic innego jak czekać. Galaxy Note7 oficjalnie ujrzymy 2 sierpnia o godzinie 17:00. Oczywiście zainteresowani nie muszą wybierać się do Stanów Zjednoczonych, gdyż równocześnie zostanie uruchomiony livestream.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.